SureBox

SureBox 65 IPPBX Santral sayesinde, SIP desteği ile internet üzerinden ücretiz görüşmeler yapabilir, uç noktalarda hiçbir ayar yapmadan sadece IP telefon takarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra;

Meşgul, cevapsız tüm çağrılarınızı yönlendirme,

Kişisel veya ortak arama rehberi,

Bekleme müziği,

Beni izle fonksiyonu gibi bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.

SureBox IPPBX’in bazı özelliklerini sıralamak gerekirse;
SIP desteği ile Internet veya Intranet üzerinden ücretsiz görüşme imkanı,
ADSL üzerinden sadece merkezde static IP kullanılarak bağlantı imkanı,
Uç noktalarda herhangi bir ayar gerektirmeden sadece IP telefon takarak iletişim imkanı,

Price tl 0,00

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Call Center’ın merkezinde müşteri memnuniyeti yer alır. Çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek dağıtacak mekanizmalara sahiptir. Arayanları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine bağlar. Böylece bekleme süresini en aza indirir.

Çağrı merkezi özelliklerini kısaca sıralamak istersek ;

7/24 müşteri taleplerinin alındığı bir merkezin olması

Müşteriyi tanıma, bilgilerinin güncelleme yapılması ile, müşteri sadakatinin artırılması

Yapılan analiz ve ortaya çıkan raporlar doğrultusunda daha etkin kaynak planlamasının yapılabilmesi

Toplanan verilerin tek bir kaynakta depolanması ve ilerleyen zamanlarda ürün ve hizmet gelişimine faydaları.

Price tl 0,00

İnternet ortamında yapılan ticarete E-Ticaret adı verilir. Bu model ile kendinize ait bir E-Ticaret sistemi kurabilir, ürünlerinizin fotoğraflarını ekleyip hızlı bir şekilde tanınabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ... 

Bu ürün SureBox 68 modülünün tüm özelliklerine ek olarak E-Ticaret modülü barındırır. Ayrca bu ürün ile birlikte ;

Ürün listesi yayınlama,

Sipariş Verme,

Sipariş alındı e- postası,

Kredi kartı ile ödeme,

SSL güvenliği gibi özelliklere sahip olacaksınız. 

Price tl 0,00

Firmanıza ait bir portaliniz olsun istemez misiniz? İngilizce bir kelime olan Portal in kelime anlamı, görkemli ve dikkat çekici bir kapı, geçit, geçişyolu veya geçityolu yapısı anlamındadır. Bir çok bilgiyi kolaylıkla ekleyebileceğiniz, yönetebileceğiniz ve kullanıcıların da öğrenmek istedikleri bilgilere kolaylıkla ulaşabildikleri bir ürüne sahip olmak istiyorsanız SureBox 68 Portal tam size göre... 

Price tl 0,00

SureBox 70 Hosting ürünümüz için kısaca çok işlevli güvenlik, e - posta, dosya, web ve uygulama sunucusu diyebiliriz. İleri seviyede güvenlik hizmetleri sunan, tüm yerel ağ ihtiyaçlarını karşılayan, ağ üzerinde yönetim ve denetlenebilirlik sağlayan ve içerisinde bulunan, Mail Server ( Posta Sunucu ) , File Server ( Dosya Sunucu )  ve Web Server modülleri ile kurumların tüm teknolojik ihtiyaçlarını tek bir yapıda toplar.

Price tl 0,00

SureBox 72 Server, temel ve ileri seviye güvenlik hizmetleri sunan, yerel ağ ihtiyaçlarını karşılayan, ağ yönetimini ve denetlenebilirliğini sağlayan, bünyesinde barındırdığı Mail Server (Posta Sunucu) ve Fileserver (Dosya Sunucu) modülleri ile firmanın tüm teknolojik gereksinimlerini tek bir yapı altında toplayan çok görevli/işlevli bir güvenlik, e-posta, dosya ve uygulama sunucusudur.

Price tl 0,00

SureBox , TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE ekibinin, 2000 yılından beri süregelen çalışması sonucunda, geliştirmiş olduğu bir cihazdır. SureBox ile hedeflenen; firmaların internet ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden minumum maliyetler ile sunmaktır. 

Kilit Özellikler

  • Internete, yönlendirici aracılığıyla ve dinamik adresleme yaparak bağlantı,
  • Güvenlik duvarı (firewall) hizmeti,
  • Temel internet ve intranet servisleri (alan adı, www, ftp, e-posta, vb.),

SureBox 53 Sesli Yanıt Sistemi Interactive Voice Response

IVR Nedir?

IVR, bilgi sistemlerine uzaktan telefonla erişerek, DTMF tuşlar ya da sesle yönlendirerek bilgi alışverişinde bulunulmasını sağlayan bir interaktif sesli yanıt sistemidir. IVR sistemleri, müşterilerin ya da şirket elemanlarının telefon kullanarak çok çeşitli bilgilere erişimine ve bilgi sistemleri üzerinde işlem yapmalarına olanak tanır.

Tekrarlanan işlemlerin yoğunlukla görüldüğü organizasyonlarda, bu işlemlerde insan gücü kullanılması yerine IVR üzerinden interaktif olarak yapılması verimlilik, müşteri memnuniyeti ve maliyet tasarrufunu da beraberinde getirir.

IVR nerelerde kullanılır?

Bankacılık

Sigortacılık

Telekom

Tüketici Danışma Hatları

Hizmet Sektörü

Kampanya Yönetimi

Eğitim

Kurumsal Uygulamalar

  • Veri tabanı sorgulama
  • Randevu hatırlatma
  • Bakiye sorgulama
  • Sanal POS ve e-ticaret
  • Telefon bankacılığı

Donanım, lisans, işletim sistemi, güvenlik duvarı gibi gereken tüm yazılım ve donanımların yanında, teknik destek, eğitim, yedek parça, yönetim gibi sonradan ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin de dahil olduğu TAM ÇÖZÜM.

TeGeMe Teknoloji, herhangi bir zamanda SureBox ürünleri ile ilgili herhangi bir değişikliği yapabilir. Çözümlerimiz ile ilgili bağlayıcı özelliklerimiz teklifimizdedir.

Price tl 0,00